intersedia-history

Historia

INTERSEDIA powstała w 1983 roku  w garażu u podnóży Vesuvio, Ottaviano Via Giuseppe Mariotta. Jako mała firma tapicerska zajmowała się tapicerowaniem i renowacją mebli dla urzędów, a także mieszkańców Ottaviano i Neapolu.
Duże rządowe zlecenia oraz realizacje dla firm prywatnych sprzyjały szybkiemu, lecz krótkotrwałemu rozwojowi firmy który nastąpił w latach 90. Niestety z pewnych przyczyn firma musiała w 1998  roku zahamować rozwój. Reaktywacja firmy nastąpiła w 2011 roku dzięki wsparciu lokalnych przedsiębiorców, a firma przeniosła się  do Neapolu, gdzie znajdują się magazyny.

Obecnie firma zajmuje się kompleksową obsługą meblową na terenie Włoch głównie w Neapolu, Salerno i Rzymie. Firma importuje także komponenty oraz produkty z PRC.

W  asortymencie INTERSEDIA znajdują  się krzesła obrotowe, krzesła dostawne, sofy, stelaże do mebli i biurek, a także elementy oświetlenia. Współpracujemy z  lokalnymi przedsiębiorcami promując produkty na terenie UE. Obecnie współpracujemy z agentami meblowymi na terenie Europy Środkowej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą

Zespół INTERSEDIA

Back to Top